“Nuk mban më ujë pilafi”, Luiz Ejlli i revoltuar ‘shpërthen’ ndaj të riut: E njeh kush këtë njeri?!

0
66

Luiz Ejlli është një nga personazhet më të komentuar të momentit në “showbizin” shqiptar.

Por duket se diçka ka ndodhur me Luizin dhe një person tjetër. Ai ka postuar një foto të një djali dhe shkruan:

”A e njeh kush këtë dhe ku mund ta gjej se tani nuk mban më ujë pilafi”.

Nuk dihet arsyeja e këtij postimi, por theksojmë se ky person në profilin e tij në “TikTok” ka foto dhe video mbështetëse te Luizit.

Nuk dihet ende arsyeja se çfarë po ndodh mes tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here