Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku rigjen dashurinë? Habit gjyshja e aktorit: Ai e ka të veten…

0
155

Ija e aktorit Bes Kallaku së fundmi është futur në “Fermavip”, ku ta takuar fermerët dhe iu ka mësuar atyre disa punë. E teksa Ija po i këshillonte vajzat beqare të fermës që të lidhen, duke treguar se Besi e ka gjetur dashurinë.

Aktori disa muaj më parë i dha fund martesës me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, me të cilën ndan edhe 2 fëmijë, Ajka dhe Amen.

Ndonëse tashmë Besi është beqar, mesa duket gjyshja e tij konfirmoi lidhjen e re të dashurisë së aktorit.

Pjesë nga biseda:

Besi: Kush punon sot o Ije aman.

Xhensila: Pse prish punë ti o Bes?

Rensi: Lëre more gocën të gjejë dashurinë.

Xhensila: Po më lër ore.

Ija: Do të shkojë në fshat kjo.

Renisi: Edhe punën edhe dashurinë do t’a gjejë.

Ija: Po! Do t’a gjej për Zotin. Kush të jetë pa martuar gjeni ndonjë. E ka gjetur të vetën ai (Besi), e mbyti Ajka…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here