Nuk ka të bëjë me televizionin apo tatuazhet, Efi Dhedhes zbulon ëndrrën e saj më të madhe të ngelur në sirtarë!

0
118

Ish-banorja e “BBV”, Efi Dhedhes ka rrëfyer për herë të parë ëndrrën e saj më të madhe.

Teksa së fundmi ishte e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ajo tregoi që ëndrra e saj më e madhe është që në moshën 40-vjeçare të jetë psikologe, profesion ky në të cilin ajo është diplomuar.

“Ëndrra ime më e madhe është që 40 vjeç të jem psikologe. Dua që deri në moshën 40 vjeç të kem gabuar, të kem mësuar, të kem studjuar më tepër dhe ta përjetoj më tepër atë që do bëj”, tha Efi.

As bota e ekranit dhe as biznesi i tatuazheve nuk qenkan pasioni i Efis, megjithëse ish-banorja e “BBV” iu ka kushtuar shumë kohë, duke bërë karrierë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here