Miriam Cani feston ditëlindjen/ Alban Skënderaj i bën urimin romantik

0
133

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Miriam Cani feston ditën e sotme ditëlindjen.

Në këtë ditë shumë të veçantë për të, nuk kishte si të mungonte urimi romantik i bashkëshortit të saj, këngëtarit Alban Skënderaj. Albani ka zgjedhur ta uroi Miriamin duke postuar një foto teksa shfaqen të lumtur dhe krahas saj shkruan se ditën e sotme janë komplet e kundërta e asaj fotoje.

Ditet qe po kalojme kete periudhe perfshire dhe diten e sotme jane komplet e kunderta e kesaj foto. Ngarkese, sfida, emocione te medha dhe pak ore gjume! Por synimi eshte teper i madh bashke kenaqesine dhe lumturine qe vjen pas.
Kete s‘mund ta perballoja pa mbeshtetjen dhe qetesine qe ti me dhuron si ne familje ashtu dhe ne pune me angazhimin dhe keshillat e tua te perditshme.
GEZUAR DITELINDJEN dashuri dhe mbas dates 6 te premtoj pushime nga ato qe ke qejf ti! 😁🥳🎁♥️-shkruan Albani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here