Françeska Murati publikon foton e ëmbël me djalin e saj!

0
42

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja e këtij edicioni Françeska Murati është nëna e një djali me emrin Charlie. Dajli i saj nuk ka qenë pjesë e surprizave gjatë qëndrimit të saj në “BBV3” për shkak se familja e saj jeton në Angli. Ditën e sotme Françeska ka postuar në Instastory një foto shumë të ëmbël me djalin e saj në krahë, ku shfaqen të dy të veshur me pizhama njësoj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here