Pse njerëzit dyshojnë që Arbana Osmani ka kryer ndërhyrje në gjoks?

0
32

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani ndodhet me pushime në Mykonos. Së bashku me mikeshat e saj, përfshirë edhe moderatoret e njohura Xhemi Shehu e Orinda Huta, po shijojnë diellin në plazhin më të bukur të Greqisë.

Ato që ranë më shumë në sy ishin trupat e tyre, e sidomos gjoksi i Arbanës, i super komentuar nga njerëzit. Ky ndryshim ka ngjallur kureshtjen te fansat, duke aluduar se ajo mund të ketë kryer ndërhyrje në gjoks.

-Ta gezosh gjoksin super mami
-Te paskan ber super pun t’a kan rregullo gjoksin
-Na vjen inat pse nuk e kemi dhe ne gjoksin pas 2 lindjeve si kto. Ca formule kan përdor?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here