Marina feston ditëlindjen, urimi i Getoarit nuk duhet humbur

0
118

Kjo e premte është e veçantë për moderatoren, Marina Vjollca. Ajo feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe. Në këtë ditë të veçantë, moderatorja ka marrë shumë urime, ku natyrisht nuk kishte se si të mungonte ai i bashkëshortit, Getoar Selimi, i cili ka ndarë një foto të saj në Instagram.

“Ti më ndriçon jetën dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës për ty. Gëzuar ditëlindjen partneres time të bukur të jetës”, shkruan ai në postim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here