Sara flet për herë të parë jashtë shtëpisë së BBV për boksierin: Para se të futesha më tha do të të pres…

0
354

Sara Gjordeni, një ditë pasi u përjashtua nga Big Brother VIP ka për  folur për herë të parë për boksierin, Jurgenin, në “Shqipëria Live” duke sqaruar përfundimisht marrëdhënien me të.

“Jemi ndarë pesë muaj përpara se të futesha në Big Brother, por kemi mbajtur kontakt për inerci. Nuk flisnim çdo ditë. Ai status zyrar nuk ishte më. Dronin, e mora vesh se kush e ka dërguar dhe nuk e ka dërguar ai. Unë kam pasur kontakt dhe i thoja që nuk kam për të gjetur dikë tjetër dhe ai më thoshte ‘nëse del single unë do jem duke të të pritur’. Nuk bëmë asnjë premtim”, tha Sara.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here