“Mos harro kush t’i hapi rrugët”/ Sara Hoxha “thumbon” ndjekësin

0
145
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një ndë çiftet më të komentuara në rrejte sociale dhe mediat rozë për ndarjen e tyre. Fansat e tyre vazhdojnë të pyesin dhe të interesohen për raportin e çiftit.

Në një intervistë “virtuale” në “Instastory”, Sara është ironizuar nga një ndjekës i cili i thotë të mos harrojë se kush i hapi rrugën drejt famës dhe e solli këtu ku është. Ironinë, blogerja ja ka kthyer me ironi ndjekësit duke i falenderuar që e kujtoi për këtë gjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here