Zbulohet kush është super e dashura e Blero Muharremit

0
137
Blero Muharremi me të dashurën

Këngëtari Blero Muharremi, së fundmi ka qenë një ndër personazhet publik më të përfolur nëpër media.

Gjatë qëndrimit të tij brenda shtëpisë së Big Brother ai ka deklaruar se është në lidhje me një vajzë e cila është jashtë por me origjinë shqiptare por duke e mbajtur gjithmonë të fshehur identitetin e saj.

Por ditën e djeshme ku u shënua Dita e të Dashuruarve apo Shën Valentini nuk kanë munguar postimet edhe nga dyshja.

Postimet në Instastory të dhuratave dhe ambientit ku po darkonin teksa kalonin momente romantike ka bërë që të zbulohet identiteti i partneres së Bleros e cila quhet Ana dhe është një yll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here