“Femrat e këtij Big Brotheri janë më të fortat”, Olta Gixhari i përgjigjet Ledion Liços: Nuk jetojmë në ashenser

0
113
Olta Gixhari dhe Ledion Liço

Mbrëmjen së shtunës, gjatë prime-t, Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni. Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2, Olta Gixhari.

Aktorja ka ripostuar në InstaStory një foto të sajën ku shkruhet, “Unë pasi Ledioni tha që ky BB ka femrat më të forta dhe më të bukura që ka patur ndonjëherë bigu”, dhe ku shihet duke qëndruar në një pozicion “gjykues”.

Postimin ajo e ka shoqëruar me shkrimin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashenser, të dëgjojmë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here