Emocionuese! Çifti i njohur i ‘Love Island’ në pritje të fëmijës së parë

0
41

Çifti i njohur i “Love Island Albania”, Ueda dhe Arlindi kanë ndarë me fansat një lajm shumë emocionues që për të gjithë erdhi si surprizë. Ata kanë zbuluar se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata kanë realizuar një foto album të ëmbël për të njoftuar fansat që besuan në dashurinë e tyre.

Dyshja dolën fitues të edicionit të parë nga formati i dashurisë ‘Love Island Albania’ dhe duket se po shijojnë bashkëjetesën dhe janë në planet e krjimit të familjes së tyre.

“Kur 2 bëhen 3”, shkruajnë ata në foto albumin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here