Monday, July 15, 2024

Sample author name

Sample author description

Rrëfimi i padëgjuar më parë i Rike Roçit, flet për dashurinë më të madhe: Duhemi shumë, e respektojmë njëri-tjetrin, por…

Rike Roçi këtë mbrëmje në Top Arena, është ulur përballë Eno Popit, në një intervistë të veçantë. Ajo rrëfeu momente të veçanta nga jeta e...

“Më dukej sikur do kthehej”/ Drini Zeqo rrëfehet mes lotësh për humbjen e babait

Drini Zeqo ka bërë një rrëfim të ndjerë për humbjen e babait, teksa kujton mes lotësh edhe momentet e fundit të tij. Ai u shpreh...

Zbulohen emrat e parë të “Big Brother VIP”, kush janë personazhet e famshëm që kanë marrë ftesë për t’u bërë pjesë e shtëpisë

Pa kaluar ende mirë fama e “Big Brother VIP 3”, duket se produksioni po përgatitet për një tjetër edicion. Bëhet me dije se “Big Brother...

Rikthimi Arbanës dhe Eduartit në ekran: Do bëjmë një super spektakël!

Çifti Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj shumë shpejt do të bëhen përsëri pjesë e ekranit. Në një intervistë të fundit me RTV Dukagjini, regjisori Eduart...

Më e bukura mes të bukurave, Rumina Ivezaj “Miss Universe Montenegro”

Përshëndetje, jam Rumina Ivezaj 19 vjeçe jam e lindur dhe e rritur në Gjermani, origjina ime është nga Tuzi, Malësia e Madhe. Jam më...

Amen bën sot 8-muajsh, Bes Kallaku publikon FOTON e rrallë me të birin

Sot, djali i Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakun bën 8-muaj. Në këtë ditë të rëndësishme për ta, Bes Kallaku ka ndarë si rrallëherë foto...

A do të jetë prezantuese e “BBV”? Arbana Osmani: Me rëndësi është të mos heqësh dorë

Arbana Osmani është një emër shumë i kërkuar në industrinë televizive shqiptare. Edhe pse është tërhequr nga moderimi prej gati 1 viti, publiku ende...

Capital T: Adrola Dushi është vajza më e bukur shqiptare

Capital T dhe Adrola Dushi përfliten prej shumë vitesh për një lidhje dashurie, por dyshja e njohur nuk e kanë konfirmuar asnjëherë këtë. Ndonëse kanë...

Join our community of SUBSCRIBERS and be part of the conversation.

To subscribe, simply enter your email address on our website or click the subscribe button below. Don't worry, we respect your privacy and won't spam your inbox. Your information is safe with us.