Monday, July 15, 2024
Tag:

arberhajdari

Angazhimet e kanë larguar nga familja, Arbër Hajdari: Vajza më pret zgjuar pasi mbaron BBV3

Opinionisti i Big Brother Vip 3 Arbër Hajdari ka folur për angazhimin e tij televiziv duke thënë se i merr shumë kohë dhe është...