E imagjinoni një Soni bionde?!

Soni Malaj është njohur si ajo vajza e skenës, besnike e flokëve të gjatë si ‘Rapunzel’.

I surprizoi të gjithë në vitin 2016, kur zgjodhi të ndikohej nga Kim Kardashian. Soni publikoi në rrjetet sociale një foto me paruke bionde. Komentet më të shumta ishin negative; fansat nuk ishin mësuar ta shikonin këngëtaren me këtë transformim.

Sot kanë kaluar plot 4 vite nga ai postim dhe Soni nuk guxoi të transformohej kurrë më si atëherë.

Por ja ku mori iniciativën ta rikthente edhe një herë pamjen e dikurshme.

Juve si ju duket një Soni bionde?!