Elvana shkrin akujt e Islandës

Pasi i vuri flakën skenës së festivalit të këngës, Elvana Gjata me sa duket ka shkuar të shkrijë edhe akujt në Islandë.

Në fotot e fundit, që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, artistja shqiptare shfaqet më në formë se kurrë.

Duket sikut po sfidon të ftohtin brenda një sipërfaqeje ujore të kristaltë, ndërsa pozon për kamerën.

Nuk e dimë nëse këngëtarja ka udhëtuar drejt Islandës për të xhiruar videoklipin e ndonjë këngë të re, apo thjesht për të pushuar. Sido që të jetë, fotot janë vërtet të kuruara bukur dhe urojmë ta ketë shijuar udhëtimin.

Recommended Posts